Zastosowanie czerwonej glinki

Zastosowanie czerwonej glinki

Weź taką ilość szamponu, jakiej zwykle używasz i wlej do miski. Dodaj łyżkę czerwonej gliny i dobrze wymieszaj. Dodawaj wody i ewentualnie organiczny żel z aloesu. W ten sposób mieszaninę łatwiej nakłada się na włosy, niż tylko z gliną. Ponownie wymieszaj wszystkie dobrze i nałóż na włosy.

Delikatnie wmasuj

Dokładnie spłukacz włosy, aż nie będzie wszelkich pozostałości szamponu. SYD to łagodny szampon, który odnawia zniszczone włosy i szczególnie dobrze przeciwdziała metalom ciężkim, smogu i solom wapiennym. Jest idealny do zastosowania wieczorem, aby dokładnie oczyścić włosy z wszystkich substancji zgromadzonych w ciągu dnia. Jest to również doskonały po wizycie na basenie lub pływaniu w morzu. Czerwona glina z Maroko jest jedną z najczystszych i najrzadszych glinenk na świecie. Wygląda jak drobny proszek i doskonale nadaje się do produkcji artykułów czyszczących i maseczek nawilżających na twarz i włosy.

Absorbuje i usuwa zanieczyszczenia także z tłustej skóry

Jeżeli szukasz informacji na temat podobnego rozwiązania to zdecydowanie powinieneś przejrzeć dostępne w Internecie możliwości, a dzięki nim dowiecie się, co dla was będzie najlepsze. Wykorzystanie możliwości internetowych pozwala znacząco oszczędzić czas. Zdecydowanie warto korzystać z podobnych wariantów, które zdobywają coraz to większe zainteresowanie.

Dodaj komentarz