Szkolenia dla oświaty z ECRK Lex

Nauczycielka na szkoleniu

Bycie dyrektorem szkoły to ogromne wyzwanie. Zmieniające się przepisy prawne, duże zbiurokratyzowanie szkoły, czy problemy kadrowe, to tylko część problemów z jakimi musi zmagać się współcześnie dyrektor. Właśnie dlatego niezwykle ważne jest, by na czele jednostki oświatowej stanęła osoba, która jest dobrze przygotowana merytorycznie do pełnienia tej funkcji. Co za tym idzie, konieczne jest, by osoba ta ciągle dokształcała się i zgłębiała obowiązujące ją i zmieniające się przepisy. A pomóc w tym mogą szkolenia przygotowane przez profesjonalistów. Takie, jakie dla oświaty prowadzi ECRK Lex i Ela Linowska Białystok.

Dlaczego warto postawić na e-szkolenia dla szkół w ECRK Lex?

E-szkolenia dla szkół, na jakie można zapisać się w ECRK Lex to przede wszystkim profesjonalizm i rzetelność połączone z ciekawą formą wykładu. I choć na rynku istnieje mnóstwo firm szkoleniowych, ta warta jest polecenia z uwagi na merytorykę potwierdzoną akredytacją Ministerstwa Edukacji i Nauki. Szukając odpowiedniego szkolenia dla oświaty, warto wesprzeć się ogromną wiedzą i doświadczeniem, jakie posiadają wykładowcy, z pomysłodawczynią inicjatywy, Elżbietą Linowską. Wśród licznych szkoleń, jakie oferuje firma, można znaleźć bardzo bogatą tematykę, począwszy od specjalistycznych szkoleń z prawa oświatowego, poprzez prawo pracy, a na szkoleniach dotyczących administracji kończąc. Całą ich listę znaleźć można wchodząc na stronę https://ecrklex.pl/.
Dzięki tym szkoleniom w prosty sposób każdy dyrektor szkoły może poprawić funkcjonowanie zarządzanej przez siebie jednostki oświatowej, nie tylko zapoznając się z najnowszymi przepisami prawa, ale i wdrażając je na bieżąco.

Szkolenia i wzory dokumentacji dla dyrektorów

Bardzo istotnym wsparciem w pracy dyrektorów, są nie tylko szkolenia dostępne w ECRK Lex, ale i pomoc w postaci wzorów dokumentacji, jakie otrzymywane są wraz z zapisaniem się na takie szkolenie. Przykładowo dyrektor przystępując do szkolenia z zakresu oceny pracy nauczycieli nie tylko weźmie udział w kilkugodzinnym profesjonalnym szkoleniu, ale otrzyma też bogate wsparcie w postaci skryptów i wzorów dokumentacji, jaką może być chociażby ocena pracy nauczyciela wzór.

Dodaj komentarz