Obozy językowe za granicą – naucz się angielskiego!

obozy językowe za granicą

Dzieci i młodzież z ogromną łatwością chłoną wiedzę i doskonale przyswajają poznawanie języków obcych. Nie zawsze jednak metody nauki, stosowane w szkołach oraz podczas zajęć dodatkowych są dla konkretnego dziecka odpowiednie i przynoszą wymierne korzyści. Kursy wakacyjne dla młodzieży są doskonałym sposobem na utrwalenie i poszerzenie umiejętności językowych w niezwykłej atmosferze krajów anglojęzycznych.

Obozy językowe dla dzieci i młodzieży – nauka poprzez codzienne obcowanie z angielskim

Udział w obozach językowych zimowych lub letnich związany jest z nauką poprzez zwiedzanie, uczestnictwo w lekcjach muzealnych oraz bezpośredni kontakt z językiem angielskim poprzez przebywanie z rodowitymi Brytyjczykami. Obozy językowe za granicą opierają się o autorską metodę nauki języka angielskiego i łączą skuteczny przekaz wiedzy z przebywaniem wśród potocznego, codziennego słownictwa. Realizowane w Wielkiej Brytanii oraz na Malcie kursy wakacyjne przez blisko dwa tygodnie pozwalają dziecku lub nastolatkowi na dokładne zaznajomienie się z idiomami, skrótami oraz na co dzień używanymi zwrotami, których nie nauczy się z książek. Wyjazdy językowe za granicą są okazją do zakwaterowania u brytyjskich rodzin (weryfikowanych na bieżąco), pozwalając na nieustanny kontakt z angielskim.

Kursy językowe za granicą sposobem na udany, efektywny wypoczynek z rówieśnikami

Wakacyjny kurs angielskiego dla młodzieży jest doskonała okazją do zwiedzenia najważniejszych, londyńskich zabytków lub podążenie śladami Harry’ego Pottera. W ofercie znajdują się również kursy wakacyjne, umożliwiające zwiedzenie kilku brytyjskich miast. Nauka połączona jest z doskonałą zabawą w gronie rówieśniczym. Kontakty, nawiązywane na obozach językowych nierzadko pozostają na wiele lat dlatego szczególnie warto zwrócić uwagę na ten aspekt wakacyjnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży, które często zmieniają miejsce zamieszkania oraz towarzystwo rówieśnicze. Polecane są zarówno obozy zimowe, jak i letnie kursy wakacyjne.

Dodaj komentarz