W co się ubrać na bal sylwestrowy?

W co się ubrać na bal sylwestrowy?

Noc sylwestrową wiele kobiet spędza na wytwornych balach, które wymagają odpowiedniej kreacji. Warto wybrać ją nieco wcześniej. Podpowiadamy co w tym roku jest modne i sprawdzi się nie tylko na Sylwestra, ale również w karnawale.

Przede wszystkim warto pamiętać, że można sięgać po aktualne trendy, ale należy robić to ostrożnie i z zachowaniem zdrowego rozsądku. Warto wcześniej sprawdzić co jest aktualnie modne i co możemy znaleźć w sklepach. Tworząc swoją kreację, nie można zapominać o tym, że ma ona odzwierciedlać nasz charakter, temperament i indywidualny styl.

W Sylwestra możesz błyszczeć

Bal sylwestrowy to doskonała okazja do tego, aby założyć sukienkę w metalicznej wersji. Warto jednak pamiętać, że błyszczące tkaniny lubią klasyczne fasony. Świetnie sprawdzają się te będące nawiązaniem do stylu Chanel. Co ważne, błyszczeć może nie tylko sukienka, ale również torebka, a nawet buty.

Czerwona sukienka

Czerwień od lat jest modna w okresie świąteczno – noworocznym. Tym razem nie jest inaczej. Warto pamiętać, że jest to kolor bardzo intensywny, dynamiczny i rzucający się w oczy. Świetnie komponuje się z beżem oraz granatem, czyli kolorami, które w zbliżającym się karnawale są również bardzo modne. Panie lubiące nietypowe połączenie i lubiące przykuwać spojrzenia innych mogą zestawić czerwień z różem.

Kwiatowe sukienki

Motywy florystyczne to hit zbliżającego się karnawału. Do tej pory kwiatowych sukienek na próżno było szukać w sylwestrowej i karnawałowej modzie. Kwiatowe motywy sprawią, że chociaż na chwilę poczujemy się jak wiosną.

Klasyczna mała czarna

Panie, które ponad wszystko cenią sobie klasyczną elegancję mogą bez przeszkód postawić na tradycyjną małą czarną. Jest to bezpieczna sukienka, która sprawi, że będziemy prezentowały się naprawdę stylowo. Sprawdzi się w przypadku tych wszystkich pań, którym brak nieco pewności siebie w tworzeniu bardziej rzucających się w oczy stylizacji. UWAGA: na sylwestrowy wieczór lub karnawałową zabawę, taką sukienkę warto ożywić na przykład cekinową torebką lub mocno błyszczącymi butami.

Dodaj komentarz