Fryzura na karnawał i Sylwestra

Dobry salon kosmetyczny

Fryzura na karnawał i Sylwestra

Zabawa sylwestrowa czy karnawałowa wymaga na ogół nie tylko odpowiedniej kreacji, ale również dobrze dobranej fryzury. Styliści zgodnie twierdzą, że uczesanie jest tak samo ważne, jak sama sukienka. Na jaką fryzurę postawić, aby prezentować się dobrze, modnie i nie spędzić przed lustrem całego dnia?

Zanim zabierzemy się za wykonanie fryzury (lub przed udaniem się do fryzjera, jeśli postanowiliśmy skorzystać z pomocy fachowca) musimy uświadomić sobie, że uczesanie zawsze musi współgrać zarówno z sukienką, jak i makijażem. Tylko wówczas całą stylizację będzie można uznać za udaną.

Klasykiem na wielkie wyjście jest oczywiście kok, który może mieć różne odsłony

Im dłuższe mamy włosy, tym więcej możliwości na ich ułożenie. Świetnie prezentują się fryzury z kokiem, które wykończone zostały pojedynczymi wypuszczonymi pasmami przy twarzy. Jeśli lubimy fale, możemy pokusić się o użycie karbownicy. Aby kok miał bardziej wyjątkowy wygląd, można opleść go perłami bądź wykorzystać do tego celu mieniące się wstążki. Bez przeszkód można sięgać po najróżniejsze spinki, perły, kokardy. Panie lubiące przyciągać wzrok innych mogą postawić na diadem. Będzie on doskonałym wyborem, jeśli fryzura ma pasować do iście balowej kreacji.

Zdecydowanie mniejsze możliwości mają posiadaczki krótkich włosów. Aby fryzura nie była nudna, warto postawić na niekonwencjonalną ozdobę, która będzie przyciągać spojrzenia. Hitem podczas tegorocznego karnawału będą wszystkie fryzury wyglądające bardzo naturalnie. Styl „czesany wiatrem” to doskonały wybór.

Jak na sylwestrowy i karnawałowy wieczór powinni uczesać się panowie?

W ich przypadku fryzura podczas nadchodzącego karnawału powinna być mocno nastroszona i rozwichrzona. Aby włosy zachowały nadaną im formę, koniecznie trzeba sięgnąć po piankę bądź żel oraz lakier. UWAGA: nie należy włosów zbyt mocno spryskiwać. Fryzura ma być trwała, ale nie może być sklejona. Ma prezentować się naturalnie. Warto postawić na naprawdę dobrej jakości lakier. Idealnym wyborem są produkty, które nabyć można w salonach fryzjerskich. Tak samo jak fryzura istotne są zdrowe i silne rzęsy. W końcu pięknym jest się całym. W tym celu sprawdź serum na porost rzęs, które pomoże osiągnąć Ci wymarzony wygląd.

Dodaj komentarz