Prawidłowe odżywianie

Prawidłowe odżywianie

Cellulity uwielbiają  fast food. Pożywienie bogate w tłuszcz , białą mąkę, alkohol , kawę i słodycze zakwasza tkankę i umożliwia wgnieceniom ich rozwój.

Zasadowe odżywki zapewniają alkaliczny klimat

Ryby, owoce, gotowane pod parą warzywa i pełnoziarniste pieczywo – one odkwaszają tkankę i celulity łagodzą. Radykalne diety powodują dodatkowo zwiotczenie tkanki łącznej! Bomby z witaminą C jak: truskawki, kiwi, papryka ( 2x dziennie) i 250 mg wit. C dodatkowo – to powinno, według prof. Hademara Bankhofera być prawdziwym mordercą celulitów. Witamina C potęguje dodatkowo spalanie tłuszczu , co ma ogólne pozytywne działanie. Dwa do trzech litrów wody dziennie (niegazowanej) uwalnia od szlaki i trucizn i daje skórze piękny wygląd.

Potas jest wspaniałym pomocnikiem przy utracie szlaki  i działa odwadniająco

On jest zawarty w brokułach, kalafiorze , szparagach, pomidorach itd. Sól działa przeciw metabolizmowi potasu , co oznacza, że ona stoi po stronie celulitów. Jeżeli szukasz informacji na temat podobnego rozwiązania to zdecydowanie powinieneś przejrzeć dostępne w Internecie możliwości, a dzięki nim dowiecie się, co dla was będzie najlepsze. Wykorzystanie możliwości internetowych pozwala znacząco oszczędzić czas. Zdecydowanie warto korzystać z podobnych wariantów, które zdobywają coraz to większe zainteresowanie.

Dieta wegańska

Dobrze poznać także dietę wegańską i jej charakterystykę. Warto wspomnieć, że taką dietę należy również dobrze skomponować, tak aby zapewnić organizmowi odpowiednie elementy.

Dodaj komentarz