Mały słowniczek pędzelków

Miejsce, w którym kobieta zadba o swój wygląd

Gruby, cienki, stożkowy , spiczasty, gęsty, mocny, z flat top lub w kształcie grzybka – 10 do 20 pędzelków jest konieczne dla osiągnięcia perfekcyjnego makijażu  – my pomożemy Tobie się orientować.

Przegląd

Mały słowniczek pędzelkówWłosy naturalne – (koń ponny, koza, soból , szop, kuna) lub pędzelek z włosami sztucznymi – to jest pierwsze pytanie! Odpowiedź na to jest ponownie pytaniem: co ja chcę z nim robić? Pędzelki z włosami sztucznymi nadają się wyśmienicie do użycia płynnych i kremistych produktów, podczas gdy pędzelki z prawdziwymi włosami  są optymalne dla pudru.Istnieje jeszcze trzeci rodzaj pędzelków – z gąbką np. jako aplikatory cieni do powiek , jeśli chce wiele kolorów nanieść na powieki. Zarówno naturalne włosy, jak i włosy sztuczne  są dostępne w różnych jakościach  i różnych cenach od bardzo tanich do ekskluzywnych ( przy czym cena nic nie mówi o jakości pędzelka).

Odnośnie jakości

Każdy nowy pędzel powinnien być , przed pierwszym użyciem, i następnie regularnie po każdym użyciu, wymyty. Najlepiej szamponem dla niemowląt. Po prostu wmasować w pędzelek , wycisnąć, wypłukać w czystej wodzie i pozostawić do wyschnięcia. Utraci pędzelek parę włosków  – co jest typowe dla pędzelków z włosami naturalnymi – to jest normalnym i nie oznacza niskiej jakości pędzelłka. Jeśli pędzelek traci wiele włosów , zmienia swoją formę poprzez wymywanie , może to być objawem niskeij jakości. To odnosi się także do makijażu ze smugami , nie nadawania się do podkładu  i nie przyjmowaćnia pudru ,aby jego nanieść na twarz. Jeżeli szukasz informacji na temat podobnego rozwiązania to zdecydowanie powinieneś przejrzeć dostępne w Internecie możliwości, a dzięki nim dowiecie się, co dla was będzie najlepsze. Wykorzystanie możliwości internetowych pozwala znacząco oszczędzić czas. Zdecydowanie warto korzystać z podobnych wariantów, które zdobywają coraz to większe zainteresowanie.

Dodaj komentarz