Praktyczne porady jak ubrać się na bal karnawałowy

Praktyczne porady jak ubrać się na bal karnawałowy

Bal sylwestrowy i karnawał to magiczne wydarzenia, które cieszą się popularnością wśród bardzo wielu osób. O ile panowie mają dość proste zadanie, jeśli chodzi o skompletowanie wyjściowego stroju, o tyle kobiety stają nierzadko przed nie lada wyzwaniem.

Poniżej kilka praktycznych porad, które pozwolą zachwycać swoim wyglądem.

Błysk

Zastanawiając się nad kreacją na Sylwestra i bal karnawałowy, warto pamiętać, że to okazje, podczas których sprawdza się wszystko to, co błyszczące. Nie należy obawiać się tkanin błyszczących i lśniących. Cekinowe sukienki, bluzeczki, złote nitki – po wszystko można sięgać bez żadnych obaw. Nie można zapomnieć o lśniącej biżuterii. Doskonałym wyborem są długie kolczyki.

Pokaż kobiece kształty

Panie, które na co dzień preferują raczej luźne ubrania powinny pamiętać, że na sylwestrowy czy karnawałowy bal postawić na coś, co pokaże odrobinę seksapilu. Warto odsłonić ramiona, nogi czy pokazać głębszy niż zazwyczaj dekolt.

Pokochaj buty na obcasie

Większość kobiet ubóstwia buty na obcasie. I doskonale wiedzą, co robią! Trzeba pamiętać, że wysokie obcasy sprawiają, że sylwetka nabiera lekkości, a nogi sprawiają wrażenie smuklejszych. Warto jednak zabrać ze sobą płaskie buty na wypadek, gdyby nasze stopy zaczęły w szpilkach odmawiać nam posłuszeństwa. Wystarczy wówczas je dyskretnie zmienić, aby móc bawić się dalej.

Ubierz się, ale nie przebierz

Wybierając kreację na Sylwestra bądź bal karnawałowy, należy pamiętać, że mamy się ubrać, a nie przebrać. Nigdy nie zakładajmy czegoś wbrew sobie. Jeśli w danym ubraniu będziemy czuli się po prostu źle, trudno oczekiwać udanej zabawy. Zawsze należy również stylizację dopasować do rodzaju zabawy. Jeśli wybieramy się na domówkę do znajomych, wytworna suknia do ziemi raczej nie będzie najlepszym wyborem.

Odpowiednia kreacja jest jednym z kluczy do udanej zabawy. Nigdy nie należy zakładać czegoś wbrew sobie. W tym, co mamy na sobie mamy przede wszystkim czuć się dobrze. Warto jednak czasami zdecydować się na coś innego niż zawsze.

Dodaj komentarz