Jak wyglądać olśniewająco w sylwestra?

Jak wyglądać olśniewająco w sylwestra?

Aby w sylwestrową noc wyglądać olśniewająco nie wystarczy jedynie wykonać piękną fryzurę, makijaż i manikiur. Trzeba także zadbać o te części ciała, które będzie odsłaniała sylwestrowa kreacja.

Odsłaniamy ramiona

Wiele kobiet niechętnie wybiera suknie z odsłoniętymi ramiona z uwagi na tak zwaną gęsią skórkę lub poszarzałe łokcie. Ale obu tym wadom można zaradzić stosując proste triki. Na obszary ciała, które sprawiają problemy w pierwszej kolejności należy nałożyć enzymatyczny piling z dodatkiem witaminy C, która je rozjaśni. Po spłukaniu preparatu w skórę należy wetrzeć dużą ilość olejku z dodatkiem tej witaminy. Wykonywanie pilingu enzymatycznego zaczynamy na około 21 dni przed sylwestrem, robimy go 3 razy w tygodniu. Olejek aplikujemy na skórę 2 razy dziennie. Kilka takich zabiegów sprawi, że skóra na ramionach i łokciach będzie jasna, miła w dotyku i zdrowa.

Odsłaniamy plecy

Kreacja z dekoltem na plecach jest wyrafinowana i jednocześnie elegancka. Ale plecy powinny być idealnie gładkie. Przed imprezą wykonujemy piling kosmetykiem o działaniu nawilżającym i rozświetlającym. Na koniec nanosimy niewielką ilość samoopalacza. Aby uniknąć smug, poprośmy o pomoc w jego aplikacji inną osobę.

Podkreślamy biust

Wiele pań na sylwestrową noc wybiera suknię z głębokim dekoltem. Warto podkreślić i zadbać o połyskującą skórę. Taki efekt można osiągnąć nanosząc w zagłębienie pomiędzy piersiami niewielką ilość rozświetlającego, brązującego sztyftu. Na koniec skórę oprószamy rozświetlającym pudrem.

Sukienka mini

Tak długość odsłania nogi, muszą więc być idealne. Nie mogą być przesadnie blade, nie powinny też być zaczerwienione. Powinny być za to dobrze nawilżone i gładkie. Przed imprezą do depilacji używamy więc delikatnego kremu z dodatkiem kwasu hialuronowego i aloesu, na koniec spryskujemy nogi rajstopami w sprayu.

Wybierając się na sylwestrowy bal pamiętajmy, aby wyjątkowo zadbać o pielęgnację tych partii ciała, które będzie odsłaniała sylwestrowa kreacja. Dzięki temu będziemy wyglądać naprawdę pięknie.

Dodaj komentarz