Booking com, booking yeah?

Booking com, booking yeah?

Czy marzy Ci się znalezienie idealnego hotelu w krótkim czasie? Czy w ogóle jest to możliwe? Ostatnio stało się modne poszukiwanie stron, którym głównym założeniem jest rezerwacja noclegów. Czy jest to bezpieczne? Czy aby na pewno nic nie stracimy, rezerwując hotel w ten oto sposób?

Booking.com

Chyba najbardziej popularną stroną, tego typu, stała się strona Booking.com. Deklarują oni, iż w swojej ofercie posiadają aż 1 672 706 hoteli. Suma jest gigantyczna i wydaje się być nierealna. Ktoś kto pierwszy raz ma ją przed swoimi oczami może powiedzieć, że to kolejny tandetny chwyt marketingowy. Ale chyba nie tym razem. Przy odpowiednim pomyśle i jego późniejszym dobrym zrealizowaniu, to się może udać i… udało się. Istnieje domena, która w idealny i dogodny dla nas sposób wyszukuje oferty noclegów i porównuje je dla nas w jak najlepszy sposób.
Na stronie znajdziemy miedzy innymi tabelkę. Należy wprowadzić w niej takie dane jak: miejsce, nazwa obiektu lub adres, ilość osób (z podziałem na dzieci oraz osoby dorosłe), liczba pokoi, data przyjazdu, a także data wyjazdu. Po wpisaniu wszystkich tych informacji wystarczy, że wciśniemy przycisk: SZUKAJ i wszystko gotowe. To oni zrobią całą robotę za nas. To koniec z wielkimi poszukiwania w internecie idealnego zakwaterowania. Zwykle po przeszukaniu wszystkich stron internetowych, wszystkich „genialnych” ofert i tak zostawaliśmy z niczym. Natomiast nie w tym przypadku. Noclegi na booking są sprawą łatwą i przyjemną.

Reszta atrakcji

Należy także wspomnieć o tym, że na Booking.com możemy założyć swoje konto. Po rejestracji będziemy upoważnieni do zniżek i specjalnych ofert. Ponadto Booking.com daje nam możliwość wybrania waluty, w jakiej chcemy widzieć ceny poszczególnych ofert oraz języka, w jakim będziemy się posługiwać.
Booking.com słynie głównie z poszukiwania noclegów, ale nie można zapominać, że pomoc tam znajdziemy także, jeżeli chodzi o loty, pociągi, wynajem samochodów oraz taksówek lotniskowych.
Strona ta jako coś odmiennego, niesie za sobą wiele kontrowersji. Są jej oponenci i entuzjaści. Myślę, że korzystanie z tego typu pomocy przy znalezieniu hotelu dopiero staje się modne, a czy na stałe u nas zagości? O tym dopiero przyjdzie nam się przekonać…

Dodaj komentarz