Czym są bramy reklamowe?

Czym są bramy reklamowe?

 

Każda firma musi się reklamować, a jednym ze sposobów na to jest udział w wydarzeniach odbywających się na zewnątrz. Wśród produktów, dzięki którym można wyjść naprzeciw potrzebom promocji i pokazać się uczestnikom eventu znajdziemy bramy reklamowe.

Czym są bramy reklamowe?

To figury pneumatyczne o łukowatym kształcie, które tworzą coś w rodzaju przejścia, na co z resztą sama nazwa wskazuje. Bramy reklamowe są nadmuchiwane powietrzem i mogą osiągać nawet do sześciu metrów wysokości i ponad jedenastu metrów szerokości. Wykonane są z grubej i wytrzymałej tkaniny poliestrowej PCV o różnych gramaturach (różnią się między sobą w zależności od producenta), co zapewnia im odporność nawet na najbardziej wymagające warunki atmosferyczne, takie jak słońce, deszcz, wiatr czy grad. Powłoka bram reklamowych jest również odporna na ścieranie, dzięki czemu nie trzeba martwić się o stan nadruków – bez względu na warunki, nic się z nimi nie stanie.

Cechy charakterystyczne bram reklamowych

Bramy reklamowe mają bardzo dużą powierzchnię do zadrukowania, która wynosi ponad 50 metrów kwadratowych (im większa brama tym jej powierzchnia jest większa), można więc wykorzystać ją na to, żeby jak najlepiej wypromować swoją firmę. Do bram pneumatycznych dołączane są kompresory, które pompują do niej powietrze. Przed napompowaniem i po złożeniu taka figura pneumatyczna ma bardzo małe wymiary i spokojnie można ją przewozić i przechowywać, dlatego bramy reklamowe są bardzo chętnie wykorzystywane na różne okazje.

Bramy reklamowe mogą mieć różne kształty, jednak najbardziej charakterystyczne i najczęściej wykorzystywane są te w kształcie łuku, prostokąta i łuku wielokątnego (brama prostokątna ścięta na rogach).
Sprawdź też:

Dodatki do bram reklamowych

W zależności od producenta, bramy reklamowe mogą być przekazywane lub zamawiane razem ze specjalnymi dodatkami. Należy do nich na przykład oświetlenie, które można zamontować dla lepszej widoczności bramy po zmierzchu. Dla wygody zamawiającego klienta do bram mogą zostać dołączone akcesoria rozbudowujące ją, a także torba ułatwiająca przenoszenie.

Dodaj komentarz