Leasing samochodowy – rozwiązanie dla firm

Leasing samochodowy – rozwiązanie dla firm

Bez firmowych pojazdów nie jest w stanie dzisiaj funkcjonować praktycznie żadna firma. Ich zakup można sfinansować obecnie w bardzo różny sposób. Jednym z nich jest leasing.

Do kogo skierowana jest oferta?

Leasing samochodów oferuje obecnie wiele różnych instytucji finansowych. Do tych, którym warto zaufać należy Santander Consumer Multirent. Przygotowana przez tę instytucję oferta leasingowa jest naprawdę bardzo atrakcyjna. Z oferty SCM mogą skorzystać firmy bardzo różnej wielkości, również te najmniejsze. Klienci docenią z pewnością to, że Santander Consumer Multirent umożliwia zawarcie umowy leasingowej nie tylko na nowy samochód. W leasing może zostać wzięty także używany samochód. Do tego w leasing przedsiębiorcy mogą wziąć zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze. W przypadku samochodów dostawczych w leasing mogą zostać wzięte te pojazdy, których dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 3,5 t. Właściciele małych i średnich przedsiębiorstw, którzy mają trudności ze zgromadzeniem wymaganego przez SCM wkładu własnego mogą złożyć wniosek o leasing udzielany wspólnie z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym. Jest to rozwiązanie korzystne dla nich dlatego, że wysokość wkładu własnego może wynosić 0%.

Czy leasing się opłaca?

Leasing jest bardzo korzystną formą sfinansowania pojazdów firmowych. Santander Consumer Multirent oferuje umowy leasingowe z pakietem usług dodatkowych. Szybki dostęp do salda i faktur klienci zyskują dzięki E-Platformie. E-Platforma umożliwia bardzo wygodne obsługiwanie umowy leasingowej przez Internet. Usługi dodatkowe, które proponuje SCM to także ubezpieczenia komunikacyjne. Podpisując umowę ubezpieczenia ewentualną szkodę klienci mogą zgłaszać do Centrum Likwidacji Szkód telefonicznie. Szkody można zgłaszać 7 dni w tygodniu przez całą dobę.

Leasing na samochód to rozwiązanie, które dla przedsiębiorców jest bardzo korzystne. Bardzo atrakcyjną ofertę przygotowana została przez Santander Consumer Multirent. Obecnie umowę leasingową można podpisać w czasie wideokonferencji.

Dodaj komentarz