Wszystko to w jednej małej butelce

Jak stosować szampon oczyszczający?

Olej arganowy jest całkowicie naturalnym produktem oraz jest łatwy i bezpieczny w użyciu. Możesz go stosować samodzielnie lub łączyć z innymi kosmetykami. Jest on bardzo wydajny, przez co mała buteleczka wystarcza na bardzo długo. 

Pamiętaj, aby wybrać olejek arganowy z kontrolowanych upraw biologicznych

Polecamy dostępny będzie na pewno olejek arganowy, który oznaczony został certyfikatem NaTrue i certyfikatem kosmetyków organicznych. Dzisiaj przyjrzymy się razem z Agronauti Cosmetics ciekawemu wątkowi: zdrowie naszych włosów. Za pomocą prostego triku, możesz sam zadbać o zdrowy i 100% naturalny wygląd twoich włosów. Zaczynamy od następujących założeń: na włosy, podobnie jak na skórę wpływa wiele czynników zewnętrznych i wewnętrznych. Co jemy, czy bierzemy leki, warunki klimatyczneh, względna wilgotność powietrza i temperatura, jakość powietrza (smog jest bardzo zły), produkty pielęgnacyjne i do stylizacji, których używamy (żele, szampony, wosk do włosów oraz oleje itd.). Lista jest długa. Wszystkie te czynniki przyczyniają się do „zatrutych” włosów i podrażnionej skóry głowy, więc najlepiej jest raz na tydzień wykonać zabieg oczyszczający włosy. Wszystkie szampony na rynku można zasadniczo podzielić na trzy głowne kategorie.

Szampon do codziennego użytku:

Produkty te są bardzo łatwe w stosowaniu i łatwe do spłukania, które mogą być bezpiecznie stosowane codziennie, nie wpływają zbyt negatywnie na ochronną warstwę lipidową włosów. Jeśli nie potrzebujesz specjalnych produktów leczniczych, to jest to idealny szampon dla ciebie. Szampon oczyszczający: Te szampony znacznie skuteczniej i głębiej myją i usuwają wszystkie substancje, których nie usuwa szampon do codziennego użytku. Często mocny efekt czyszczenia odtłuszcza nadmiernie włosy. Ma także wpływ na skórę głowy. Część naturalnego łoju, który faktycznie ma funkcję ochronną przed wpływami zewnętrznymi, zostaje usunięty. Dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na składniki w tych szamponach. Szampon leczniczy: Te szampony zawierają konkretne substancje, które mają na celu rozwiązanie konkretnego problemu (łupież, łojotokowe zapalenie skóry, łysienie, itp).

Dodaj komentarz