To musisz wiedzieć?

To musisz wiedzieć?

Jak często zdarza Wam się, tuszując rzęsy ubrudzić wszystko dokoła? Nam się zdarza. Czasami, ale jednak. Mamy na to dwa sposoby. Z tradycyjnych płatków kosmetycznych wyciąć półksiężyce, tak aby dopasowały się do kształtu oka i przyłożyć go pod nim.

W ten sposób, nakładając maskarę na dolnych rzęsach nie pobrudzicie twarzy

Jeżeli nie macie wacików lub nie chce Wam się kombinować, koniecznie zapoznajcie się z silikonowymi płatkami pod oczy marki Kryolan. Wielokrotnego użytku akcesoria, posłużą przez dłuższy czas i nie będziecie musiały martwić się o to czy w danym momencie macie w domu płatki kosmetyczne. Dodatkowo, nie trzeba przy nich nic wycinać, kształt jest tak wyprofilowany, aby idealnie dopasować się pod oko. Jak w domowym zaciszu stworzyć matowe paznokcie? Efekt ten jest bardzo popularny i dość modny w ostatnim czasie. Jeżeli nie jesteście pewne, czy rezultat Wam się spodoba może zrobić to na próbę. Wystarczy gorąca woda, a właściwie para wodna. Wystarczy pomalować płytkę ulubionym lakierem, a następnie suszyć je nad parą. Zachowajcie jednak ostrożność, by nie zrobić sobie krzywdy. W przypadku kiedy nie chcecie kombinować i boicie się o poparzenie, wygodniejszą opcją jest wybór matowego lakieru. Możecie nałożyć emalię w dowolnym odcieniu i wykończyć ją topem o takich właściwościach. Nic prostszego! Ten element makijażu jest chyba najtrudniejszy dla wielu osób.

Zrobienie równej linii po obu stronach to nie lada wyzwanie

Oczywiście są osoby uzdolnione, które nie mają z tym problemu. My jednak przedstawimy sposób, jak w szybki sposób namalować idealną linię. Żadna kredka, ani żaden eyeliner nie będą już przeszkodą. Wystarczy pod okiem, przykleić kawałek taśmy klejącej pod odpowiednim kątem i zgodnie z końcem malować kreskę. Ciekawym rozwiązaniem są też szablony. Paleta wyposażona została w ciekawy gadżet. Szablony do malowania linii. Pomogą one stworzyć idealną jaskółkę, w szybki i prosty sposób. Oprawa oczu to niezwykle istotny obszar naszej twarzy, znacznie przyciągający uwagę. Koniecznie trzeba o nią zadbać. Nawet jeśli brwi nie wymagają dużej korekty, warto je choć delikatnie przeczesać. W tym celu można wybrać specjalnie do tego stworzoną szczoteczkę. Poradzi sobie ona doskonale z ujarzmieniem włosków. Jeśli nie posiadamy takowego narzędzia, można wykorzystać wyczyszczoną szczoteczkę, po już zużytym tuszu. Można ją swobodnie zgiąć i ustawić pod odpowiednim kątem.

Dodaj komentarz