Skiopening ? Neckermann zaprasza na otwarcie zimowego sezonu!

Skiopening ? Neckermann zaprasza na otwarcie zimowego sezonu!

Choć w pamięci mamy jeszcze słoneczne lato i udane wakacyjne wyjazdy, już teraz warto zaplanować swój zimowy wypoczynek. Biuro podróży Neckermann zaprasza wszystkich miłośników białego szaleństwa na śnieżny wypoczynek do europejskich zimowych stolic. Otwarcie sezonu zimowego inauguruje Skiopening ? odbywająca się w Austrii impreza, której oprawę muzyczną zapewnia Hirek Wrona.

Już w listopadzie biuro podróży Neckermann zaprasza na imprezę rozpoczynającą zimowe atrakcje. Skiopening to kilkudniowe białe szaleństwo w regionie Zell Am See ? Kaprun w Austrii. W tym roku muzyczne atrakcje zapewni Hirek Wrona, DJ oraz dziennikarz telewizyjny i radiowy.

Skiopening to idealny moment na rozpoczęcie zimowych sportów. Z uwagi na oferty specjalne i zniżki, np. na wypożyczenie sprzętu, jest to impreza polecana zarówno osobom wprawionym w szusowaniu, jak i takim, które po raz pierwszy pragną spróbować swoich sił na stokach narciarskich. Skiopening dla wielu naszych klientów oznacza początek nowej, śnieżnej pasji, a w dalszej kolejności coroczne podróże do europejskich zimowych stolic ? mówi Magda Plutecka-Dydoń, Neckermann Polska.

W Neckermannie już można zarezerwować ofertę narciarską. Biuro podróży proponuje ponad 50 ofert z karnetem narciarskim w cenie, w tym cieszącą się dużym zainteresowaniem wśród rodzin ofertę ?Zimowy Hit? z atrakcyjnymi zniżkami dla dzieci.

W ramach tegorocznej zimowej oferty miłośnicy zimowego szaleństwa znajdą wycieczki do Austrii, Włoch, Szwajcarii, Francji, Czech, Słowacji, Słowenii czy ? po raz pierwszy ? do Andory, niewielkiego kraju położonego we wschodnich Pirenejach. Rezerwując wyjazd z wyprzedzeniem można dodatkowo zaoszczędzić nawet do 20 proc. (najwyższe zniżki przy rezerwacji do końca października 2010).

– – – – –
Szczegółowe informacje na temat nowej oferty Neckermanna można uzyskać w biurach podróży, dzwoniąc pod numer infolinii 804 200 111, z tel. komórkowych pod numer 222 120 500, jak również na stronie www.neckermann.pl.

Neckermann Polska należy do jednego z największych koncernów turystycznych w Europie ? Thomas Cook Group plc, szczycącego się ponad 160-letnią tradycją. Na rynku polskim biuro podróży jest obecne od trzynastu lat i przez cały ten czas znajduje się w gronie największych organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej. Dynamiczny rozwój firmy i jej silna pozycja na rynku to konsekwencja strategii, której głównymi elementami są innowacyjność i oferowanie usług najwyższej jakości, w pełni spełniających oczekiwania polskich klientów. Kierując się hasłem: ?Neckermann – na całym świecie w dobrych rękach?, biuro podróży gwarantuje w pełni komfortowy i bezpieczny wypoczynek.

Dodaj komentarz