Rodzice na wakacjach ? gdzie wypoczywają seniorzy?

Tulipany – jedne z najbardziej popularnych kwiatów w kwiaciarniach

Choć sezon wakacyjny w Polsce można uznać za zakończony, w południowej części Europy wciąż trwa lato. Nieco niższe, lecz nadal ciepłe temperatury panujące w Hiszpanii i mniejsza liczba turystów gwarantują osobom starszym komfort i bezpieczeństwo wypoczynku, a ich opiekunom, biorącym udział w programie Travel Senior, przyjemne spędzenie czasu po tej samej, niskiej cenie.

Do Costa de la Luz i Costa del Sol, dwóch słonecznych regionów na wybrzeżu Hiszpanii, wybierzemy się już od 1591 zł. W ramach oferty Neckermanna znajdziemy wliczone w cenę pakietu wycieczki do ciekawych i urokliwych zakątków Hiszpanii. Wybierając wycieczkę do Costa de la Luz odwiedzimy m. in. Cartaya i Palos de la Frontera, gdzie zapoczątkował swój szlak słynny odkrywca, Krzysztof Kolumb.

Rodzice na wakacjachDecydując się na wakacje na Costa del Sol, możemy udać się do malowniczego, zatopionego w pejzaż górski, miasteczka Mijas, którego osobliwością są m. in. charakterystyczne ?białe? domy, a także do założonej przez Fenicjan i znanej m. in. za sprawą malarza Pablo Picasso, Malagi.

Każda wycieczka związana jest z innymi, przygotowanymi specjalnie dla seniorów, oryginalnymi atrakcjami. Staramy się nie tylko wskazywać ciekawe i nieznane miejsca, ale również proponować szereg zajęć animacyjnych zapewniając niezapomniany wypoczynek, np. przy dźwiękach muzyki w ramach warsztatów tanecznych czy podczas nauki języka hiszpańskiego. Wszystkim tym atrakcjom towarzyszy cisza i spokój panujące na wybrzeżach Hiszpanii poza sezonem letnim, pozwalające bezpiecznie i w pełni wykorzystać podróż, w którą posyłamy rodziców ? mówi Magda Plutecka-Dydoń, Neckermann Polska.

Poza ofertą Travel Senior biuro podróży Neckermann proponuje osobom powyżej 55 roku życia wycieczki tańsze nawet o 20 proc. w wybranych hotelach m . in. w Egipcie, Wyspach Kanaryjskich, Tunezji czy Maroku.

Szczegółowe informacje na temat oferty Neckermanna można uzyskać dzwoniąc pod numer infolinii 804 200 111, z tel. komórkowych pod numer 222 120 500, w biurach Neckermann Polska, jak również na stronie http://www.neckermann.pl/artykuly/senior.

Neckermann Polska należy do jednego z największych koncernów turystycznych w Europie ? Thomas Cook Group plc, szczycącego się ponad 160-letnią tradycją. Na rynku polskim biuro podróży jest obecne od trzynastu lat i przez cały ten czas znajduje się w gronie największych organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej. Dynamiczny rozwój firmy i jej silna pozycja na rynku to konsekwencja strategii, której głównymi elementami są innowacyjność i oferowanie usług najwyższej jakości, w pełni spełniających oczekiwania polskich klientów. Kierując się hasłem: ?Neckermann – na całym świecie w dobrych rękach?, biuro podróży gwarantuje w pełni komfortowy i bezpieczny wypoczynek.

Dodaj komentarz