Ostatnia szansa na wakacje ? gdzie pojechać?

Co powinno się znaleźć na wyposażeniu hotelowego pokoju?

ostatnia szansa na wakacyjne szaleństwoKrótsze dni, mniej słońca i chłodniejsze powietrze sprawiają, że nie mamy już tyle energii, szczególnie, gdy przed nami długa i mroźna zima. Siły witalne powracają podczas odpoczynku i wakacyjnych wyjazdów. Gdzie szukać powrotu do wysokich temperatur i słonecznych promieni? Biuro podróży Neckermann w ofercie Last Minute przekonuje do odpoczynku m. in. w Tunezji lub w Egipcie.

Niższa nawet o 30 proc. cena w ofertach Last Minute pozwala cieszyć się nie tylko słońcem, ale i dobrym samopoczuciem podczas wakacyjnych wojaży. Tydzień pobytu w Tunezji to koszt już od 1143 zł, a do Turcji, na Majorkę czy Maltę to koszt od 1334 do 1871 zł. Do Hurghady w Egipcie wybierzemy się już za 1797 zł.Jesienne doładowanie baterii zapewniają liczne atrakcje turystyczne oraz letnia temperatura ? np. w październiku w Egipcie sięga nawet 30°C. Taki klimat sprzyja jednak nie tylko miłośnikom plażowania, ale i pasjonatom zabytków i poszukiwaczom historycznych miejsc.

Last minute to doskonały sposób na spędzenie wakacji, szczególnie dla osób, którym zależy na spokojnym wypoczynku. Poza sezonem, w egzotycznych krajach panuje cisza i spokój, co zapewnia odwiedzającym możliwość obcowania z naturą i wykorzystania ostatnio w Polsce nieobecnych promieni słonecznych ? mówi Magda Plutecka-Dydoń, Neckermann Polska.

W biurze Neckermann jesienne oferty wyjazdów cieszą się dużą popularnością. Ponad 20 proc. liczby wyjazdów przypada na wrzesień i październik.

Szczegółowe informacje na temat oferty Neckermanna można uzyskać dzwoniąc pod numer infolinii 804 200 111, z tel. komórkowych pod numer 222 120 500, w biurach Neckermann Polska, jak również na stronie http://www.neckermann.pl/Last_Minute.


Neckermann Polska należy do jednego z największych koncernów turystycznych w Europie ? Thomas Cook Group plc, szczycącego się ponad 160-letnią tradycją. Na rynku polskim biuro podróży jest obecne od trzynastu lat i przez cały ten czas znajduje się w gronie największych organizatorów zagranicznej turystyki wyjazdowej. Dynamiczny rozwój firmy i jej silna pozycja na rynku to konsekwencja strategii, której głównymi elementami są innowacyjność i oferowanie usług najwyższej jakości, w pełni spełniających oczekiwania polskich klientów. Kierując się hasłem: ?Neckermann – na całym świecie w dobrych rękach?, biuro podróży gwarantuje w pełni komfortowy i bezpieczny wypoczynek.

Dodaj komentarz