Optymalna pielęgnacja włosów zimą.

Optymalna pielęgnacja włosów zimą.

Wystarczy się tylko odwrócić i lato zbliża się ku końcowi. Z jednego dnia na drugi potrzebujemy ciepłą garderobę, musimy znowu włączyć ogrzewanie, aby nam nie było za chłodno. Suche powietrze ogrzewania jest niestety nie tylko niekorzystne dla skóry ,ale również dla włosów.

Także czapki nie robią nic dobrego naszym włosom

Dlatego jest w tym okresie delikatna, chroniąca pielęgnacja tak bardzo ważna. Używaj do mycia włosów łagodny szampon, który zachowuje naturalny połysk Twoich włosów. Farfalla Sensitive szampon z dziką różą działa uspakajająco i harmonizująco. Dzięki zawartości wartościowego wyciągu różanego nadaje się wspaniale dla wrażliwej skóry głowy i dla wielokrotnego mycia włosów. Aby Twoje włosy można było łatwiej czesać pomaga Bjobj balsam do włosów z olejkiem oliwnym.

On ułatwia ich rozczesanie

Dzięki zawartości olejku oliwnego i z orzechów makadamia działa rewitalizująco na włosy i nadaje włosom szczególny połysk.Następnie wspiera pianka utrwalająca firmy Farfalla Trwoją fryzurę. Pianka objętości zapewnia nie tylko trwałość fryzury, ale daje włosom naturalny połysk bez syntetycznych substancji zapachowych i barwnikowych. Raz w tygodniu, powinny być włosy pielęgnowane głęboko działającą maseczką. Głęboko oczyszczająca maseczka regeneruje wiotkie i zniszczone włosy poprzez zawarte w niej białka. Masło Shea i aloes nawilżają skórę głowy i włosy. Użycie na suche włosy – maseczka zostaje wczesana we włosy i pozostawiona na 15 – 20 minut do zadziałania . następnie dokładnie spłukana. Użycie na włosy wilgotne – po prostu wmasować i spłukać.  Jeśli są Twoje włosy łamliwe i koniuszki się rozszczepiają. Olej kokosowy zapobiega rozszczepianiu włosów , nadaje im połysk i miękkość. Włosy trudne do czesania i nieokiełzane należą do przeszłości!

Dodaj komentarz