Muszę się pozbyć niechcianego tatuażu!

Zarządzanie samochodami można zautomatyzować

Tatuaż jest sprawą na całe życie.. Kto nie chce jego dłużej nosić , potrzebuje pieniądze, dużo cierpliwości  i jeszcze porcję zdolności cierpienia.

Albo próbujesz ten tatuaż po prostu  zamalować

Muszę się pozbyć niechcianego tatuażu!To słowo magiczne nazywa się ” kamuflaż”! Pierwotnie tatuaże pochodzą  z Tahiti, Samoa i pacyficznych wysp polinezyjskich .Również Eskimosi i Japończycy mają długą tradycję w tatuowaniu , w tych krajach jest forma tej biżuterii bardzo popularna. Dla mieszkańców był tauaż  symbolem siły, płodności  i szczęścia. Oni posiadali prawo noszenia tauażu dopiero po spełnieniu pewnych zadań w ich życiu , lub wykazanych sukcesach np. założenie rodziny  i dojrzałość psychiczna. W Niemczech  ma każdy prawo do tatuażu  od roku 2012 ,  ale nie wszystkie motywy są dozwolone. „Moje serce Billy” albo ” najukochańsza Klaudia”  napewno nie są już tak lubianymi po upływie 30 lat , jak je się kochało w wieku lat 18.  Nawet jeśli ” stara miłość nie rdzewieje”  – z 15 kg więcej brzucha  wygląda gwiazda wokół brzucha po prostu śmiesznie. Również kariera odgrywa bardzo ważną rolę  : urzędnik bankowy nie może sobie pozwolić na tatuaże na szyi czy policzku…

Jednym sposobem, pozbycia się teraz już nielubianego tautuażu jest jego ” przetatuażowanie”

Dobry tatuator  wyczarowuje inny tautuaż w tym samym miejscu . Ważne jest, że tatuaż będzie tylko ciemniejszym i to co było czarne nie może stać się białym. Do usunięcia nielubianych imion  funkcjonuje ta metoda wspaniale. Co wcześniej  np. było dowodem miłości   jak były kochany Angeliny Jolies- Billy Bob Thorton  ( jej tatuaż – „Billy Bob”), dzisiaj jest  współrzędną narodzin jej dzieci. Aby to osiągnąć poddała się Angelina Jolies dodatkowo działaniu lasera.  Aby zrozumieć jak można usunąć tatuaż, konieczna jest wiedza o jego powstaniu: poprzez wstrzykiwanie barwnika  koloru  w odpowiedniej warstwie skóry  w tak zwanej skórze właściwej. Przy usunięciu zostaje, poprzez użycie lasera , zabarwienie skóry kruszone  tak mocno, że własny system  oczyszczający organizmu jest w stanie te cząstki usunąć. Bardzo powoli dochodzi do rozjaśnienia tatuażu. Normalnie pozostaje pewna część , nieraz jest to tylko mała blizna.

Dodaj komentarz