Jak dbać o włosy?

Program benefitów dla pracowników

Po umyciu włosów, susz je na powietrzu . To jest najdelikatniejsza forma  , ponieważ gorąco suszarki do włosów  je jeszcze bardziej niszczy.  Również z prawidłowym odżywianiem można zrobić coś dobrego dla włosów.

One potrzebują wit. C, E i betakarotyn

Jak dbać o włosy?To są przeciwutleniacze , unieszkodliwiające wolne rodniki , powstające pod wpływem promieni słonecznych. Regularne spożyaniu brokuły, szpinaku , moreli, jagód i winogron  jest dobrym początkiem. Czasami nie można zrezygnować z wizyty u fryzjera. Przy rozdwojonych koniuszkach najlepiej obciąć 1 cm włosów . Inaczej jest niebezpiecznym , że to sią rozprzestrzeni.  Prawdziwym sekretem jest  olej kokosowy. Natywny, nieprzetworzony olej  posiada najwartościowsze składniki  o regulującym i pielęgnującym działaniu , które  robią tylko to co najlepsze dla włosów, przywracają lśniący połysk , świeżość i dają ich objętość oraz reparują szkody.

Prawidłowe stosowanie:

Umyj włosy łagodnym szamponem. Dokładnie spłukać czystą wodą, wysuszyć dokładnie i przeczesać.  Porcję oleju kokosowego o wielkości orzecha laskowego ( zależne od długości włosów  może być więcej) nanieść na włosy i skórę głowy  i wmasować. Pozostawić na 30 minut do zadziałania lub przez noc  ( w tym celu owinąć głowę ręcznikiem) . Następnie umyć. Gotowe.

Dodaj komentarz