iPhone 8

W domu taki dostęp do sieci sprawdzi się fenomenalnie

iPhone 8Apple to firma znana z tego, że jej produkty są dopieszczone i zaprojektowane tak, aby każdy nawet najmniejszy detal robił różnicę. Nie inaczej jest w przypadku iPhone 8, o którym bez wyrzutów sumienia można powiedzieć, że ma więcej plusów niż minusów.

To, co od razu rzuca się w oczy i pozwala polubić to ładowanie indukcyjne. iPhone 8 pozwala nam już na wstępie zminimalizować liczbę kabli w pokoju i ładować telefon bez konieczności dbania o to, gdzie jest gniazdko elektryczne. Wystarczy położyć telefon obok laptopa. Dodatkowo w telefonie istnieje funkcja szybkiego ładowania, które pozwala na naładowanie akumulatora do połowy w czasie trzydziestu minut. Wrażenie robi też aparat fotograficzny. Ten, który został tu zastosowany, ma podwójny obiektyw, posiada też optyczną stabilizację obrazu. Do naszej dyspozycji oddana też została funkcja, która pozwala na wykonanie zdjęcia w trybie portretowym. Dzięki niej otrzymujemy efekt zdjęcia, które do złudzenia przypomina to wykonywanie w studiach fotograficznych. To nowość, której w fotografii mobilnej jeszcze nie było.

Warto też pochylić się nad samym wyglądem telefonu. iPhone 8. Obudowę wykonano z połączenia dwóch tafli szkła oraz aluminiowej ramki. Widać w tym solidność oraz precyzje w wykonaniu. Telefon ma niewielki rozmiar i bardzo wygodnie trzyma się go w dłoni. Trzeba też podkreślić, że konstrukcja jest wodoodporna oraz pyło – odporna. To doskonała wiadomość dla wszystkich tych, którzy smatfona używają wszędzie, także na wakacjach. Drugim detalem, który rzuca się w oczy, jest rozmiar ekranu. Ten jest spory i bardzo dobrze się z nim współpracuje. Bardzo szybko poczujemy też moc głośników telefonu. Te są nie tylko głośniejsze, ale też posiadają lepsze niskie oraz średnie tony. Charakterystyczny jest też bardzo mocny bas. Dzięki tym wszystkim cechom telefon idealnie nadaję się do oglądania ulubionych seriali czy filmów. Można powiedzieć, że głośniki są na miarę mini kina domowego. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę technologię ekranu True Tone, który eliminuje niemiły sztuczny obraz z jasnymi odcieniami kolorów.

Dodaj komentarz