Dbamy o skórę głowy

Dbamy o skórę głowy

Wmasowanie lub dodatkowe działanie ciepła podczas kuracji wspiera pozytywny efekt działania .W międzyczasie wprowadzono na rynek specjalne szampony , zawierające kofeinę. Według wielu doświadczeń mają one spowolnić wypadanie włosów. Pomoc od profesjonalisty:  uzupełnienie włosów. 

Zanim peruka pozostanie jedyną alternatywą ( co absolutnie nie jest do zaakceptowania przy uprawianiu sportu, korzystaniu z sauny lub pływaniu) , proponują salony fryzjerskie uzupełnianie włosów poprzez prawdziwe włosy. W tej metodzie zostają własne włosy wypełnione dodatkowymi , odpowiednimi w strukturze, wyglądzie i kolorze własnym włosom.

W ten sposób można poprawić wygląd własnych włosów i z przerzedzonej fryzury wyczarować pełne, i piękne włosy

To jest możliwe takżewe włosach siwych, ale niestety jest stosunkowo drogie. Pomoc poprzez zabieg chirurgiczny jako transplantacja : w tej metodzie zostają przeszczepione własne, zdrowe korzonki na łyse miejsca . Nie obawiaj się, że w innym miejscu pojawi się łysina: to jest zaskakującym jak niewiele własnych włosów jest do tego koniecznych.

Zależnie od metody  i długości włosów  koniecznych jest parę sesji  i naturalnie trzeba się liczyć z wysokimi kosztami

Leki domowe: zioła  jak skrzypu, pokrzywy , brzozy czy chmielu – jako herbaty – powinny pomagać w regeneracji włosów. Również wyciągi z kozieradki , masaże skóry głowy przy pomocy mieszanki soku cytrynowego i oleju oliwki, mycie piwem , wcieranie oleju rycynowego  lub żelu aloesu…Do dyspozycji jest niezliczona ilość – czy one naprawdę pomagają można samemu wypróbować..

Dodaj komentarz