Czy możliwe jest całkowite usunięcie tatuażu?

Czy możliwe jest całkowite usunięcie tatuażu?

Całkowite usunięcie tatuażu , potrzebuje – zależnie od rozmiary – bardzo dużo czasu, ponieważ  każdy kolor potrzebuje wiele zabiegów laserem  i także różne typy lasera są konieczne. Między pojedyńczymi sesjami musi być przerwa z conajmniej 4 tygodni , dlatego całkowite usunięcie może trwać aż do paru miesięcy i kosztować parę tysięcy euro.

To bardzo boli!

Pozostaje  tylko możliwość pokrycia tatuażu, makijażem: na przykład na specjalne okazje takie jak ślub lub na ważne spotkanie. Magiczne słowo nazywa się kamuflaż . Najlepszym jest w tym : te produkty są wodoodporne  i wchłaniające. Wybór odpowiedniego koloru  i jego naniesienie  musi być wyuczone – najlepiej pójść do profesjonalisty , który pokaże jak można to zrobić samemu. Czy jest to Tobie znane? – krem pielęgnacji dziennej znika w mgnięciu oka -Ty pytasz córkę czy ma z tym coś wspólnego  – ale ona jest NIEWINNA. I nagle widzisz nowe , nieznane Tobie zmiany w twarzy Twojego partnera. Tak., tak … nagle odkrył Twój „Pan” po cichutku i skrycie  pełne zalety pielęgnacji skóry  ( naturalnie poza goleniem).

Ale czy jest damski krem pielęgnacyjny także tak dobry dla skóry mężczyzny?

Męska skóra jest naprawdą inna: ona jest o 20% grubsza , wytrzymałsza , ma bardziej duże pory , jest lepiej ukrwiona , posiada kwaśne podłoże ( wartość pH), nie ma prawie wcale zmarszczek  i ma bardzo cienką tłuszczową warstwę podskórną.  Dlatego łatwiej sobie radzi z działaniem słońca i zanieczyszczeniami środowiska i nie układa się od razu w fałdki. Aż do wieku 35, 40 lat może mężczyzna tylko przy pomocy mydła i wody utrzymać swoją skórę  i tym sie „chwalić” – ale co potem? Zamiast uciekać z pokuju, jak żona rozmawia z koleżankami o produktach pielęgnacji skóry, sam korzysta chętnie z produktów jej pielęgnacji  Najpóźniej w wieku 40 lat  traci męska skóra zdolność  gromadzenia wilgoci.  Typowe problemy płci męskiej  to skóra tłusta ze skłonnością do wyprysków ( wielu mężczyzn ma podwyższoną produkcję łoju), ale także może skóra być suchą i się łuszczącą.

Dodaj komentarz