Cera u Panów

Cera u Panów

Temat łoju: produkty, które są specjalnie produkowane dla mężczyzn zawierają – w przeciwieństwie do kremów dla kobiet – często cynk  lub krzem. Najczęściej są to wolne od tłuszczu żele, które nie tylko nawilżają , ale rozjaśniają skórę dzięki zawartości specjałnych składników  oraz ją także dezynfekują, dzięki ich przeciwbakteryjnemu działaniu  i hamowaniu procesu wzriostu bakterii.

Pierwsze podsumowanie:

Tygielek z kremem pielęgnacyjnym żony  lub przyjaciółki nie będzie pomocnym!  Temat sucha skóra:  tak, tak, po latach „tylko woda , mydło i nic” , albo używaniu przez wiele lat zawierającej alkohol wody po goleniu , jest skóra męska tak bardzo nadwyrężona , że zaczyna ściągać i się złuszczać. Jako alternatywa jest : nawilżający balsam do mycia  zamiast mydła  – dzięki jego składnikom zostaje skóra, już podczas mycia, zaopatrzona w tłuszcz, staje się miękciejszą  i nie napina. Jeśli konieczne ,można stosować dodatkowo natłuszczający krem. Dodatkowo koniecze jest stosowanie 1 x w tygodniu peelingu , aby delikatne obumarłe komórki  zostały usunięte  i droga dla nawilżania staje się wolną.

Drugie podsumowanie:

Mężczyzna może używać nautralne produkty, ponieważ klasyczne męskie kosmetyki nie zawierają tłuszczu, albo bardzo niewiele  – dlatego  podkradanie kremu żony jest dozwolone – ale lepiej ją o tym uprzedzić!. Naturalnie jest to w porządku  – ponieważ nic nie podoba się Paniom bardziej jak gładka, bardzo zadbana skóra twarzy mężczyzny! Jeżeli szukasz informacji na temat podobnego rozwiązania to zdecydowanie powinieneś przejrzeć dostępne w Internecie możliwości, a dzięki nim dowiecie się, co dla was będzie najlepsze. Wykorzystanie możliwości internetowych pozwala znacząco oszczędzić czas. Zdecydowanie warto korzystać z podobnych wariantów, które zdobywają coraz to większe zainteresowanie.

Dodaj komentarz